Spynos be raktų

Ilsėkis ramiai su spyna be raktų

Ar yra buvę, kad gulėdami lovoje galvojate, kad durys yra neužrakintos ? O nuėjus patikrinti atrandate, kad jos yra užrakintos. Ilsėkitės ramiai su spyna be raktų.

Kuo mažiau turime tokių minčių, tuo greičiau ir lengviau užmigti. Spynos be raktų leidžia miegoti daug ramiau žinant, kad artimieji žmonės, kurie turi įėjimą į namus visada jį ir turės. Užteks tik pirštą pridėti, o piršto pamesti neįmanoma. Ir Jūsų niekas nežadins dėl palikto ar pamesto rakto.

Spynos gali būti valdomi internetu. Vadinasi galime gauti pranešimą telefone. Taip pat, net matyti visą istoriją kas ir kada įėjo pro duris. Tuomet jeigu paaugliai sakys, kad grįžo anksti, mes tikrai žinosime kada jie grįžo iš tikrųjų.

Spynos gali būti nustatytos užsirakinti nuo 5 sekundžių ir daugiau. Vadinasi, iš vidaus, visada galėsite išeiti lengvu rankenos nulenkimo judesiu. Teisingai, nebereikia nieko papildomai užrakinti. O iš lauko, jeigu durys buvo atrakintos ir žmogus įėjo į vidų, tuomet spyna užsirakina pati.

Kaip užsisakyti spyną

Jeigu gaminsite naujas duris, tuomet spynų pasirinkimas Jums yra didesnis. Jeigu nėra tiesioginių saulės spindulių, tuomet galite laisvai rinktis iš visų spynų mūsų parduotuvėje. Jeigu yra tiesioginiai saulės spinduliai , kurie gali veikti spyną, tuomet užtenka ateiti pas mus į prekybos vietas. Pasirinksite norimą spyną ir galėsime iškart persiųsti išmatavimus Jūsų durininkams, kad atsižvelgtų gamyboje.

Bet jeigu spyną norite dėti į jau turimas duris, tuomet būtų tik du žingsniai. Pasidarykite nuotraukas kaip parodytos apačioje ir su užklausos forma atsiųskite jas mums.

Su užklausos forma reikalingos nuotraukos

Atstumas nuo staktos (apdailos) iki rankenos centro iš uždarytų durų vidinės pusės

Spynos be raktu instrukcijaAtstumas nuo staktos (apdailos) iki rankenos centro (PVC durims)

Spynos korpuso plotis arba durų varčios nuotrauka, jeigu tai plastikinės (PVC) durys

Spynos be raktu instrukcijaDurų varčios nuotrauka (PVC durims)

Skirtingiems durų užraktų tipams tinka skirtingos išmaniosios spynos.
Kad užtikrintume geriausią pritaikymą ir suderinamumą, maloniai laukiame Jūsų durų nuotraukų.
Nuotraukos padės mums įvertinti, kurios išmaniosios spynos tiks Jūsų durims.

Užklausos formos

Turėdami šią informaciją, mes galėsime tiksliau įvertinti, kurios spynos yra tinkamos. Įvertinus, Jūsų nurodytais kontaktais, susisieksime ir atsiųsime Jums pasiūlymą.

Vadinasi atsakomybė nukrenta nuo Jūsų renkantis spyną, kuri gali ir netikti. Išrinksime tinkamą spyną ir jeigu norėsite, galėsime ją ir sumontuoti. Sumontuojant spyną ištestuojame, paruošiame naudojimui ir apmokiname Jumis kaip naudotis spyna. Ir kai montuojame mes, tuomet esant gėdimui atvyks mūsų meistras ir kaip įmanoma greičiau sutvarkys viską.

Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau apie visas funkcijas, tai galite atlikti šiame vaizdo įraše.