Spynos be raktų

Spynos be raktų – tai neabejotinai paprasčiausias ir pigiausias būdas paversti savo būsto duris išmaniosiomis

Spynos be raktu salonas

Šiuolaikinį gyvenimą palaipsniui keičia išmanieji gaminiai, pavyzdžiui, išmanieji laikrodžiai, išmanieji mokėjimai, išmanieji namai. Technologinis perversmas neaplenkė ir durų užraktų rinkos – elegantiško ir švaraus dizaino išmaniosios spynos dabar yra nauja ir patobulinta tradicinio užrakto versija, leidžianti visiškai atsisveikinti su raktu ir tuo pačiu paverčianti mūsų namus saugesnius bei patogesnius.

Spynos be raktų yra saugus, lengvai įdiegiamas ir patogus būdas kontroliuoti, kas gali patekti į jūsų namus. Spyną valdykite išmaniuoju telefonu, o atrakinkite net 5-iais skirtingais prieigos būdais: piršto atspaudu, PIN kodu, kortele, programėle arba avariniu mechaniniu raktu.

Naujos kartos spynos atrakinimo technologija siūlo greitą durų atidarymo sprendimą ir papildo jūsų gyvenimo būdą paprastumu. Ir nesvarbu, ar jums 8, ar 80 metų – spynos be raktų sukurtos taip, kad jos būtų patogios ir paprastos naudoti visiems. Priklausomai nuo modelio, spynos atmintyje galima išsaugoti iki 300 skirtingų pirštų atspaudų, 300 kortelių ir 300 PIN kodų.

Mobiliojoje programėlėje užtikrinkite savo namų saugumą bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje: stebėkite spynos būseną realiu laiku, gaukite pranešimus, kai kas nors įeina, atrakinkite duris nuotoliniu būdu arba siųskite laikiną kodą, kad įleistumėte svečius į savo namus.

Teikiame ir montuojame naujoviškas aukštos kokybės išmaniąsias durų spynas kartu su 2 metų trukmės garantiniu aptarnavimu. Prekiaujame patikimų gamintojų spynomis, kurias galima naudoti namuose, viešbučiuose, darbo vietose, parduotuvėse, mokyklose ir bet kur kitur.

Mūsų spynų pritaikymo lygis siekia iki 99%. Turime platų išmaniųjų spynų, tinkančių beveik bet kokio tipo vidaus ir lauko durims, pasirinkimą. Skiriame didelę svarbą tiksliam ir geram spynos montavimui, kurį atlieka mūsų montavimo meistrų komanda, turinti daugiau nei 15 metų patirtį. Tūkstančiams klientų Lietuvoje jau įdėjome išmaniąsias durų spynas, todėl dabar yra puikus metas atnaujinti savąją!

DUK

Dažnai užduodami klausimai

1️⃣ Nufotografuokite savo dabartinę durų spyną pagal pavyzdį užklausos formoje.
2️⃣ Užpildykite užklausos formą, pridėkite nuotraukas ir atsiųskite mums.
3️⃣ Mes pateiksime pritaikytus išmaniųjų spynų sprendimus. Įsigykite pasirinktą išmaniąją spyną, o mes pasirūpinsime jos įrengimu jūsų pageidaujamą dieną.

Skirtingiems durų užraktų tipams tinka skirtingos išmaniosios spynos. Padarysime viską, kad rastume tinkamiausią sprendimą jūsų durims. Mėgaukitės ramybe ir nesudėtingu perėjimu prie išmanesnio ir saugesnio gyvenimo būdo.

✅ Geresnis saugumas (24/7 nuotolinė apsauga)
✅ Nebereikia nešiotis ir ieškoti raktų
✅ Uždarius duris, spyna automatiškai užsirakina
✅ Patogus spynos valdymas išmaniuoju telefonu
✅ Durų atrakinimas svečiams per nuotolį, nereikia būti fizinėje vietoje
✅ Atrakinimo žurnalas programėlėje leidžia žinoti, kas atrakino duris realiu laiku
✅ Daugiau jokių pamestų raktų, o tai reiškia, kad daugiau jokių brangių spynos cilindro pakeitimų

Tradicinės spynos silpnąja vieta dažniausiai tampa raktas – jei rakto kopija patenka į piktadario rankas, tuomet spynos jam net nereikia bandyti laužti. Pametus raktą, teks tuoj pat keisti spynos komplektą arba rizikuoti, kad į namus įsibraus įsilaužėlis. Išmaniųjų spynų privalumas tas, kad „raktą“ galima pakeisti per kelias sekundes – telefono programėlėje skaitmeninius raktus sukurkite ir ištrinkite be jokio vargo. Na, o išmaniosios spynos mechaninio rakto nešiotis nereikia ir jį patariama laikyti išorėje, kad jį būtų galima visada pasiekti tik nelaimės atveju.

Jei norite gyvai išbandyti išmaniąsias spynas, šiuo metu tai galite padaryti tik apsilankę mūsų parduotuvėje Klaipėdoje.

💈 PC „Banginis“ Klaipėda (priešais „Senukų“ prekybos centrą), Šilutės pl. 35

🕑 Darbo laikas: pirmadieniais-sekmadieniais, 10-19 val.

Mūsų konsultantai bus pasirengę atsakyti į jūsų klausimus bei pademonstruoti, kaip veikia išmaniosios spynos.

Fizinė parduotuvė Vilniuje laikinai uždaryta renovacijai. Šiuo metu maloniai prašome visas užklausas teikti el. paštu arba telefonu. Atsiprašome už galimus nepatogumus.

Būsto nuoma dar niekada nebuvo paprastesnė – tiek šeimininkams, tiek svečiams. Naudodamiesi programėle, lengvai valdykite prieigos leidimus ir tiesiogiai siųskite atrakinimo kodus savo nuomininkams atitinkamam nuomos laikotarpiui. Jūsų nuomininkai gali atrakinti duris tiesiog įvesdami kelių skaitmenų kodą. Ir jiems net nereikia atsisiųsti jokios programėlės.

Su spynomis be raktų pašalinamos klasikinės problemos nuomojant būstą:

❗️ Daug laiko ir išteklių reikalaujantis raktų perdavimas
❗️ Išorės partnerių samdymas raktams perduoti
❗️ Netikėti svečių atvykimo laiko pokyčiai
❗️ Raktų dublikatai valytojams ir paslaugų partneriams
❗️ Pametus raktus, dažnai reikia brangiai kainuojančio viso cilindro keitimo

Nuomokite išmaniau su elektronine durų spyna be jokių raktų. Taip ne tik sutaupysite laiko ir pinigų, bet ir galėsite daug efektyviau nuomoti būstą bei pasiūlyti savo nuomininkams savarankišką įėjimą į būstą. Nebereikia nerimauti ir dėl pamestų ar be jūsų leidimo nukopijuotų raktų.

Išmaniųjų spynų kainos prasideda nuo 178 €, o galutinei kainai įtakos turi tokie kintamieji kaip durų ir spynos tipas, nuotolinių ir kitų papildomų funkcijų poreikis, montavimo paslaugų poreikis ir įrengimo sudėtingumas. Norėdami pateikti tikslią išmaniosios spynos, pritaikytos jūsų durų tipui, įrengimo kainą, mums reikėtų pamatyti jūsų durų ir spynos nuotraukas.

Mūsų išmaniosios spynos yra viso pasaulio bendradarbiavimo rezultatas. Įvairūs išmaniąsias spynas sudarantys komponentai ir dalys yra gaunami iš skirtingų pasaulio regionų, garsėjančių specifine patirtimi. Šios dalys kruopščiai atrenkamos siekiant užtikrinti aukščiausius veikimo ir patvarumo standartus. Pagrindinė išmaniųjų spynų gamyba vykdoma Honkonge, kur bendradarbiaujame su labai geros reputacijos gamybos įmonėmis, žinomomis dėl savo patirties gaminant pažangiausias technologijas.

Tinkamai prižiūrima ir naudojama išmanioji spyna gali tarnauti nuo 5 iki 10 metų ar net ilgiau. Renkamės kvalifikuotus ir žinomus spynų gamintojus, prekiaujame tik mūsų vietinių meistrų nuodugniai Lietuvos oro sąlygomis ištestuotomis ir išbandytomis išmaniosiomis spynomis, todėl ilgus metus galėsite saugiai ir patogiai naudotis pažangiais prieigos būdais durims atrakinti.

Mūsų elektroninės spynos yra suprojektuotos ir pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų ir turi visas integruotas standartines spynos saugos priemones, apsaugančias nuo išlaužimo, išardymo, pjovimo, gręžimo. Išmaniosios spynos taip pat naudoja nestandartinius fizinius raktus ir nestandartines rakto skylutes, kurios yra labai atsparios įprastiems spynų nulaužimo būdams naudojant kištukus ir visrakčius. Mūsų išmaniosios spynos atitinka Europos Sąjungos standartus ir turi ES kokybės ir saugumo patvirtinimo ženklą, o tai rodo mūsų įsipareigojimą teikti klientams aukštos kokybės ir reikalavimus atitinkančius prietaisus.

Nors nė viena spyna nėra visiškai apsaugota nuo išlaužimo, tačiau išmaniąsias spynas nulaužti yra daug sunkiau nei tradicines spynas ir tam reikia sudėtingų priemonių, kurių vidutinis nusikaltėlis greičiausiai neturės savo įrankių dėžutėje.

Be to, išmaniosios spynos siūlo daugybę saugumo funkcijų, kurių neturi tradicinės spynos, įskaitant pranešimus realiu laiku, durų atrakinimo stebėjimą ir laikinus kodus svečiams.

O kaip dėl programišių / hakerių?

Kibernetiniai nusikaltėliai turi galimybių įsilaužti į kiekvieną belaidžio ryšio technologiją. Jei išmani spyna įrengta teisingai, įsilaužti į ją per bevielį ryšį bus labai sunku ir tai yra labai retas atvejis pasaulyje. Vidutinis nusikaltėlis, ko gero, rinktųsi daug mažiau žinių ir išradingumo reikalaujančius įsilaužimo būdus.

Išmaniąsias spynas montuojame jau daugiau nei trejus metus ir per tą laiką nesame susidūrę nė su vienu įsilaužimo atveju, kurį būtų patyręs kuris nors mūsų klientas. Mūsų komanda uoliai dirba, kad kiekvienas išmaniųjų spynų įrengimas būtų atliktas su didžiausiu dėmesiu detalėms ir tikslumu, ir imasi reikiamų priemonių, kad užtikrintų saugų ir patikimą montavimą.  Jūsų būsto saugumas - tai mūsų sėkmės istorija! 🔒 😊

🔥 Išmanioji spyna nėra degi ir liepsna neturi jokio poveikio durų įrangai. Greitos evakuacijos atveju spyną galima atidaryti iš vidaus tiesiog palenkus rankeną žemyn. Patogu ir tai, kad elektroninę spyną galima atrakinti nuotoliniu būdu ir įleisti avarinės tarnybos darbuotojus į vidų per atstumą.

💡 Išmaniųjų spynų pagrindinis ir vienintelis maitinimo šaltinis, nuo kurio jos veikia, yra baterijos, todėl pagrindinės funkcijos nesutrinka, kai jūsų namuose netikėtai dingsta elektros energija. Funkcijos, kurios nepriklauso nuo elektros energijos, o yra maitinamos iš baterijos, pavyzdžiui, biometrinis durų atrakinimas, jutiklinė klaviatūra, „Bluetooth“ belaidžio ryšio funkcijos, veiks be jokio vargo.

Kai išmaniojo užrakto baterijos lygis nukris žemiau 15%, jis įspės, kad reikia pakeisti baterijas. Paprastai šie įspėjimai būna mirksinčios lemputės, tekstiniai ir garsiniai pranešimai spynoje ir programėlėje. Lėtas reakcijos laikas ir tai, kad spynai reikia atlikti daug bandymų, kol ji atsidaro, taip pat yra baterijos išsekimo požymiai. Spyna suteiks jums pakankamai laiko pakeisti baterijas, o tai yra gana greitas ir paprastas procesas.

Tačiau nesijaudinkite, jei pamiršote pakeisti jos bateriją arba nepastebėjote išsikrovusios baterijos signalo. Išsikrovus baterijai, pasinaudokite įprastu mechaniniu raktu arba micro USB jungtimi avariniam elektros įkrovimui iš telefono. Mechaninį raktą patariama laikyti ne namuose, o, pavyzdžiui, automobilyje ar biure, kad jį būtų galima visada pasiekti nelaimės atveju.

Daugumai išmaniųjų užraktų reikalingos dvigubos A tipo baterijos. Rekomenduojame naudoti tik „ALKALINE“ baterijas, kad pailgintumėte išmaniosios spynos tarnavimo laiką. Kitų gamintojų ar modelių baterijos gali būti per galingos arba per silpnos.

8-12 mėnesių, priklausomai nuo spynos atrakinimo intensyvumo.

🛠️ Mūsų meistrai aktyviai montuoja išmaniąsias spynas Vilniuje, Klaipėdoje ir pagal poreikį įvairiuose kituose miestuose. Meistrų montavimo darbų kaina siekia apie 70 € (kaina gali skirtis priklausomai nuo darbų apimties ar sudėtingumo). Meistro atvykimo į objektą išlaidos Vilniaus ir Klaipėdos mieste ir apylinkėse nekainuoja. Vykstant į kitas Lietuvos sritis ar užsienį, reikia apmokėti meistro kelionės išlaidas.

Įsigijus išmaniąją spyną, mūsų meistras paprastai ją sumontuoja per 1-2 darbo dienas ir ne vėliau kaip per savaitę. Įrengti išmaniąją spyną galime jūsų pageidaujamą dieną ir valandą.

Susitikimo dieną mūsų spynų specialistas pirmiausia atliks tikslius matavimus, reikalingus montavimo darbams atlikti. Faktinis montavimo laikas gali skirtis, tačiau paprastai jis užbaigiamas per 1,5 val. Įrengimo proceso pabaigoje mūsų spynų meistras padės būsto savininkui atlikti pirminę sistemos konfigūraciją, įskaitant kodų ir pirštų atspaudų nustatymą, jei reikia. Taip pat bus aiškiai pademonstruota, kaip naudotis išmaniąja spyna.

Taip, visiškai įmanoma savarankiškai įsirengti išmanųjį užraktą savo namuose. Svarbu pažymėti, kad norint užtikrinti sėkmingą įrengimą visgi reikia tam tikro lygio žinių ir supratimo bei montavimo įrankių. Kartu su išmaniąją spyną suteikiame ir jos instrukcijas bei vaizdo medžiagą, kuri padeda atlikti spynos programavimo etapą.

Jei susiduriate su spynos montavimo sunkumais, mūsų specializuota spynų meistrų komanda visada gali ištiesti pagalbos ranką ir užtikrinti nepriekaištingą įrengimą.