Spynos be raktų

Mūsų išmaniųjų spynų pritaikymo pavyzdžiai

Įdėti išmaniąją spyną į jūsų duris gali mūsų ekspertai-montuotojai, turintys ilgametę patirtį šioje srityje. Į jūsų namus atsiųsime spynų meistrą, kuris įrengs spyną ir mielai jus supažindins su viskuo, ką reikia žinoti, kad galėtumėte naudotis spyna ir užtikrinti namų saugumą.

Galite būti ramūs, kad darbai bus atliekami profesionaliai ir greitai, nes mūsų montavimo meistrų komanda, turinti daugiau nei 15 metų patirtį, yra mačiusi beveik visų tipų durų užraktų technologijas ir pasirūpins, kad jūsų konkreti išmanioji spyna būtų įrengta teisingai, kad ji veiktų sklandžiai, nesivaržytų ir nekeltų potencialaus pavojaus saugumui.

Meistrų montavimo darbų kaina Lietuvos teritorijoje siekia apie 70 € (kaina gali skirtis priklausomai nuo darbų apimties ar sudėtingumo). Meistro atvykimo į objektą išlaidos Vilniaus ir Klaipėdos mieste ir apylinkėse nekainuoja. Vykstant į kitas Lietuvos sritis ar užsienį, reikia apmokėti meistro kelionės išlaidas.

Elektroninė spyna HD-8818

Didžiulis Ačiū už įstatytą spyną. Patenkinta visa šeima, nebereikia raktų. Rekomenduojame!

Robertas iš Kretingos 

Elektroninė spyna KD1028 

Esu labai patenkintas įsigijęs šią spyną, ją man sumontavo labai greitai. Turime ją jau trečią savaitę, veikia be problemų. Ačiū jums labai! 

Rokas iš Klaipėdos raj.

Elektroninė spyna DL001B

Labai puiki spyna, gražus dizainas, labai paprasta naudotis. REKOMENDUOJU!

Sonatėja iš Klaipėdos

Elektroninė spyna KJ015H17

Vis dar nepriprantu, kad nereikia rakto. Nebėra jokios baimės, kad pamesiu namų raktus. Pridėjus pirštą durys atsirakina labai greitai. Geriausia mano investicija šiais metais. :)Ačiū!

Justas iš Klaipėdos

Elektroninė spyna FM006A 

Džiugu kad savo namų duris galiu atrakinti telefonu, spyna greit reaguoja į viską, paprasta naudotis. Esu labai dėkingas.

Tomas iš Klaipėdos raj.

Elektroninė spyna FM006A

Puikiai dirbanti imonė ,atrinkti geriausi specialistai kurie tikrai žino ką daro. Senoji spyna buvo greitai pakeista be jokių neklandumų ,džiaugiuosi puikiai atliktu darbu.

Lukas iš Klaipėdos

Elektroninė spyna A210

Labai džiugino jog prekės atitiko aprašyma bei nuotrauką buvau skeptiškas dėl išmaniujų spinų, bet pats išbandęs tikrai keičiu savo nuomonę..

 

Balandžių gatvė, Klaipėda. Audronė

Elektroninė spyna 918-i8-F 

Tikrai aukšta aptarnavimo kokybė, greita ir patogu rekomenduoju.

Laukų gatvė, Klaipėda. Karolis

Elektroninė spyna FM006A

Džiaugiuosi greitu aptarnavimu nereikėjo ilgai laukti kol pakeis spyną.

Laukininkų gatvė, Klaipėda. Laimonas.

Palikite atsiliepimą