Spynos be raktų

Prekių pristatymas

PREKES PRISTATOME VISOJE LIETUVOJE

Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti su mumis kontaktų puslapyje užpildžius kontaktų formą ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos susisieksime su Jumis asmeniškai.

PRISTATYMO KAINA

Elektroninėje parduotuvėje www.spynosberaktu.lt perkant prekių daugiau kaip už 80 Eur, prekes Lietuvos teritorijoje Jums pristatysime NEMOKAMAI (išskyrus Kuršių Neriją*).

Perkant prekių už mažiau negu už 80 Eur, prekių pristatymo kaina Lietuvos teritorijoje yra 5 Eur kurjeriu, nepriklausomai nuo prekių dydžio (išskyrus Kuršių Neriją*) ir 3 Eur paštomatu. Ši suma bus įskaičiuota į bendrą užsakymo sumą, kuri bus matoma išrašytoje sąskaitoje-faktūroje.

* Pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 20 €

Užsakymą galite nemokamai atsiimti PC Banginis Klaipėda

Šilutės pl. 35, Klaipėda 94105

PRISTATYMO TERMINAI IR LAIKAS

Siuntos klientams yra pristatomos per kurjerių tarnybą darbo dienomis nuo 8 – 17 val. Konkrečios pristatymo valandos nurodyti kurjeriui nėra galimybės.

Jeigu Jūsų užsakyta prekė yra centriniame sandėlyje, ir Jūs atsiskaitote el. bankininkystės įskiepiu, grynais pinigais pristatymo metu arba išankstiniu pavedimu, prekes pristatysime per 1–3 darbo dienas. Pateikus užsakymą iki 14 val., galite tikėtis pristatymo jau kitą darbo dieną (jeigu prekė yra centriniame sandėlyje).

PRISTATYMO SĄLYGOS

Visas prekes pristato kurjerių tarnyba Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu. Prieš pristatant prekes, kurjeris užsakyme nurodytu telefonu atsiųs SMS pranešimą su nurodytu siuntos numeriu ir planuojamu pristatymo laiku.

Pranešime nurodytu telefono numeriu susisiekus su kurjerių tarnyba ir nurodžius siuntos numerį, galite pakoreguoti pristatymo adresą.

SVARBU

Jei prekė pristatoma pagal specialų užsakymą, pristatymo terminą suderinsime atskirai.

Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Dėl pristatymo terminų informuojame. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis.

DĖMESIO!

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.

Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.

Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.

Atsiskaitydami grynaisiais pinigais prekių pristatymo metu, turėkite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

PREKIŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

Dėl prekių pristatymo už Lietuvos ribų prašome susisiekti užpildant formą kontaktų puslapyje ir dėl pristatymo sąlygų bei kainos susisieksime su Jumis asmeniškai.